Eviniz için gerekli olan her şeyi bu kategoride bulabilirsiniz. Ütü masaları, pratik ev ürünleri ve çamaşır kurutmalıkları gibi her evin ihtiyacı olan bir çok ürün sizleri bekliyor. Daha Fazla Göster >
Çamaşır Kurutmalıkları
Yıkanmış çamaşırlarınız için balkonda veya ev içerisinde güvenli bir alan oluşturmanız için size yardımcı olacak çamaşır kurutmalıkları; bir çok farklı ürün çeşiti uygun garantisi ile sizleri bekliyor. Perilla gibi kaliteli markaların ürünlerini bulabileceğiniz bu kategoride ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için en uygun çamaşır kurutmalığını en uygun fiyata bulabilirsiniz.
 
Ütü Masası ve Aksesuarları
Hanımları en çok uğraştıran ev işlerinden bir tanesi de ütü yapmaktır. Gömlek, pantolon gibi detaylı ütü isteyen giysilerle günümüzün çoğu zamanı ütü yaparken geçip gidiyor. Bu durumlarda imdadımıza yetişecek ütü masaları ve aksesuarları oluyor. Ütün masası, ütü yaparken işimizi biraz daha pratik hale getirir. Tabi ütü işlemi bittikten sonra ütü masasını saklamakta ayrı bir dert oluyor. Kendi ihtiyacınıza en uygun ürünleri bulabileceğiniz bu kategoride kaliteli markalar en uygun fiyatlar ile sizleri bekliyor.
 
Pratik Ev Ürünleri
Pratik ev ürünleri kategorisinde ev içerisinde işinizi kolaylaştıracak, size fazladan alan sağlayacak ve bir çok ihtiyacınıza karşılık verecek ürünleri bulabilirsiniz. Evinizde size fazladan yer sağlayacak; dolap içi veya dışında eşyalarınızın düzenli bir şekilde olmasını sağlayacak organizeler. Kış aylarında kaloriferlerin çalışması nedeniyle ortam havasız ve nemsiz kalır. Nemsiz kalan bir ortam sağlık sorunlarını tetikleyebilir. Evinizdeki havanın sürekli nemli kalması için kullanabileceğiniz kalorifer sulukları farklı desen çeşitleri ile bu kategoride. Saklama hurçları, ayakkabı çekiceği, çekmece askılığı gibi bir çok pratik ev ürünlerini yine bu kategoride sizleri bekliyor.
 
CazipAvm'de Ev Gereçleri
Birbirinden farklı ürün çeşitleri ile evinizin ihtiyacı olan bir çok ürün CazipAvm'de! Piyasa bulunan bir çok kaliteli markayı en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz; birbirinden farklı ürün çeşitileri ile evinizde size yardımcı olacak ev gereçleri CazipAvm'de sizleri bekliyor. Gizle >
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 114
1 2 3 >